Ariana | WS | Blogger | X X

sobota, 5 listopada 2016

Igrzyskowy Emoji Book Tag


Cześć ^^ Dzisiaj mam dla Was drugi post z serii o "Igrzyskach..." :') Przypominam, że organizatorem akcji jest strona Moje serce staje w Pierścieniu Ognia, a linki do pozostałych są, jak zwykle, niżej :') A oto pytania:1. Bohater, który złamał Ci serce


Nie ma co dużo mówić - Finnick. Po prostu NIE :)
2. Scena, która doprowadziła Cię do płaczu.

Co prawda wiele wzruszających scen było, jednak żadna do płaczu mnie nie doprowadziła. Za to moment, kiedy dowiadujemy się o piosence o drzewie wisielców - patrzyłem w ścianę kilka minut.3. Scena śmiechu warta.

Zdecydowanie dialog między Katniss a Haymitchem, w którym Abernathy mówi, że Kotna ma w sobie tyle uroku co zdechła dżdżownica! Mistrzostwo :')4. Zaskakująca scena.

Powtórzę się, ale zdecydowanie to finałowa scena "Kosogłosa", w której Katniss jakby w ostatniej chwili "zmienia zdanie". Szok :>5. Nudny bohater.

Liszka :| w zasadzie nie zrobiła nic takiego, ale nie ma co ją winić - w końcu sama autorka tak zadecydowała :>6. Opis idealny.

Bez dwóch zdań idealnie opisana jest scena, w której Katniss z Effie wracają do domu dziewczyny w 12. Dystykcie. IDEALNIE.7. Scena, przy której zaniemówiłeś.


Kiedy Finnick opowiadał o swojej przeszłości...
8.Najlepszy pocałunek.

Napisałbym, że Peeta i Finnick, ale... No nie do końca. Annie i Finnick *,*9. Ship, który nie ma prawa istnieć.

Snow x Prim. BŁAGAM NIE.Natasza - Tajemnice słów


Milena - TheMilqaa


Zapraszam do nich!


Zgodnie z Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych niniejszym zabraniam kopiowania oraz rozpowszechniania moich tekstów. Jeśli chcesz w jakiś sposób wykorzystać moją pracę, zapytaj. Za naruszenie praw autorskich kodeks przewiduje kary grzywny i/lub pozbawienia wolności do lat 2.

14 komentarzy:

 1. shipy ze Snow'em są jakie kiepskie żarty - co jeden, to gorszy ;)
  scena, przy której zaniemówiłeś - kreatywnie, nie wpadłabym na to
  Pozdrawiam,
  Posy z bibliotekaamrzen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie prowokuj wattpadowych pisarzy fanficków, bo jeszcze taki ship się pojawi. A to by było już naprawdę przegięcie!
  Finnick ;')

  Pozdrawiam,
  Book Prisoner! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny TAG:) twoje odpowiedzi są bardzo ciekawe i w moim przypadku byłyby bardzo podobne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko, nie miałam pojęcia, że taki ship w ogóle istnieje. Ble, ohyda! Aż strach pomyśleć, co niektórym siedzi w głowach xD Finnicka kocham całym swoim serduchem i bardzo lubię jego historię z Annie (choć w filmie zrobili to beznadziejnie). A ryczałam strasznie podczas śmierci Prim :/

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 5. Snow i Prim to najgorsze połączenie, jakie mogłoby istnieć...
  Gdyby to była seria o Finnicku w roli głownej było by niesamowicie. To właśnie on daje najwięcej emocji i wiele wnosi. Jest po prostu genialny
  Ciekawy TAG

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie do płaczu doprowadziła śmierć Rue, Prim i Finnicka </3 To, jak Katniss zmieniła zdaniem było naprawdę szokujące. Czytając o tym połączeniu Prim z prezydentem Snowem ucieszyłam się, że wcześniej o tym nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta scena Katniss z Haymitchem i zdechłą dżdżownicą to jedna z lepszych <3

  Pozdrawiam
  To Read or Not To Read

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy