Ariana | WS | Blogger | X X

sobota, 12 grudnia 2015

Zdobycze miesiąca

   


ZDOBYCZE MIESIĄCA #6 - Listopad


   Wybaczcie, że było pusto i głucho, ale powracam! :) Mam także nadzieję, że wybaczcie mi słabą jakość zdjęć, ale chciałby powoli wprowadzać więcej własnej inwencji w oprawę bloga :) Możliwe, że w bliżej nieokreślonej przyszłości zaopatrzę się w lepszy aparat, co z pewnością przeniesie się także na walory graficzne tej oto strony.
   Jak zobaczycie poniżej, w książki w listopadzie zaopatrywałem się przede wszystkim w sklepach stacjonarnych.
Koniec końców - cieszę się. Listopad był, przynajmniej dla mnie, udanym miesiącem, jeśli chodzi o kupione lektury :)


-"Pamiętnik" N. Sparks 
-"List w butelce" N. Sparks

-"Łódź" C. Salaman [konkurs halloweenowy. Swoją drogą, późno, bo późno, ale chciałbym serdecznie podziękować autorkom bloga Książkowe Kocha, Nie Kocha - Martynie i Natalii - za przednią zabawę w Halloween :) ]-"Mężczyźni bez kobiet" H. Murakami (<3)
-"Baśnie Braci Brimm. Dla dorosłych i młodzieży. Bez cenzury". książka pod redakcją Philipa Pullmana -"Dracula" B. Stoker [ nie ma zdjęcia, gdyż Luiza już "zagarnęła" :) ]
   A w co Wy zaopatrzyliście się w listopadzie? :) 

PS W następnym poście trochę o BookAThonie ;)Zgodnie z Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych niniejszym zabraniam kopiowania oraz rozpowszechniania moich tekstów. Jeśli chcesz w jakiś sposób wykorzystać moją pracę, zapytaj. Za naruszenie praw autorskich kodeks przewiduje kary grzywny i/lub pozbawienia wolności do lat 2. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy