Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 14 października 2016

TOP 6 książkowych kont instagramowych 2016 + bonus


Cześć! Dzisiaj przychodzę do Was z zestawieniem moich ulubionych, na tę chwilę, kont instagramowych :) Mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich coś dla siebie! Uwaga! Kolejność losowa!!!


1. kala_reads  (poniżej screen niektórych zdjęć, które dodała)2. _cabeswaterqueen_ (poniżej screen niektórych zdjęć, które dodała)
3. artificialbooks (poniżej screen niektórych zdjęć, które dodała)4. weznieczytaj (poniżej screen niektórych zdjęć, które dodała)5. magda.reads (poniżej screen niektórych zdjęć, które dodała)
6. bardziejlubieksiazki (poniżej screen niektórych zdjęć, które dodała)

I teraz pora na moje ulubione konto, czyli...


Tak oto prezentuje się moje zestawienie :) Obserwujacie któreś z tych kont? A może do grona Waszych faworytów należą inni użytkownicy? Pochwalcie się w komentarzach, co u Was plasuje się na pierwszych miejscach! ^_^

Zgodnie z Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych niniejszym zabraniam kopiowania oraz rozpowszechniania moich tekstów. Jeśli chcesz w jakiś sposób wykorzystać moją pracę, zapytaj. Za naruszenie praw autorskich kodeks przewiduje kary grzywny i/lub pozbawienia wolności do lat 2.

10 komentarzy:

 1. Znam wszystkich i bardzo lubię ich oglądać! :D A moich ulubionych kont jest od groma! Między innymi niezastąpione @maw_reads i @readingmylove! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm... z instagrama korzystam sporadycznie ostatnio i w sumie nikogo książkowego chyba nie obserwuje ;D Ogólnie nie mam nic przeciwko takim zdjęciom, aczkolwiek wiem, że wiele z nich jest do siebie bardzo zbliżonych. Często nie bez przyczyny - trudno jest zrobić dobre, wyjątkowe zdjęcie książki XD

  OdpowiedzUsuń
 3. I zrozumiałam że mam zaległości na instagramie. Czas to nadrobić. :)
  Ciekawe konta wybrałeś. Kilku z nich nie znam i muszę zaobserwować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam nieco innych faworytów; uwielbiam maw_reads, talkincloud, theravenbook, boska_safona i la.lua. Choć mogłabym wymieniać bez końca. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny wpis, bardzo lubię, gdy blogerzy polecają innych twórców. :) No i uwielbiam bookstagramy! Na własnym profilu (partyzantka.blog) też często publikuję fotki książek. Zaobserwowałam dwa z profili, które polecasz i z przyjemnością będę zaglądać. :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy