Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 29 marca 2017

Zmiany...


Witam! Dzisiaj post inny jest niż zwykle, ale mam nadzieję, że jeśli już tutaj jesteś, przeczytasz go do końca (w końcu jak już ktoś chce czytać moje wypociny, co mu szkodzi, no nie?). Jak zapewne domyśliłeś się po tytule posta, szykuję znaczne zmiany bloga w ogóle. Niektóre już zostały wprowadzone w życie - czyt. szablon, innych nie jestem do końca pewny - np. tytuł bloga, a jeszcze następnych nie mam nawet obmyślonych. Poniżej postaram się wyjaśnić kilka kwestii z owymi zmianami nieodzownie związanych.


Tak więc - w końcu  dotarło do mnie w pełni, że to jest mój blog, z którym mogę zrobić praktycznie wszystko (no, zgodnie z prawem, oczywiście). I wiecie co? Mimo że teoretycznie widziałem o tym od początku, tak naprawdę gdzieś w środku dusiłem się, trzymając się kurczowo jednej tematyki. A przecież nikt nie zabraniał mi pisać o innych rzeczach, prawda? No, nikt oprócz mnie. A to chyba jest najgorsze.


Co się z tym wiąże - już niedługo posty być może będą pojawiały się częściej (taką mam nadzieję), ale nic nie obiecuję! Wiąże się to przede wszystkim z faktem, iż od teraz nie mam zamiaru się aż tak ograniczać - od teraz teksty będą mogły dotyczyć nie tylko literatury, ale też anime, seriali - szeroko pojętej kultury. Być może pojawią się też posty typowo lifestyle'owe, nie wiem, aczkolwiek kilka mam w planach. 

I tak, jeśli myślicie, że od teraz będzie to  jeden z wielu blogów "o wszystkim i o niczym", jestem w 90% pewien, że to prawda. Ale czy to źle? Według mnie nie

Kolejną kwestią jest forma postów. Nie chcę, by było to jakaś dramatyczna zmiana, gdyż obecny sposób pisania przeze mnie postów całkiem mi odpowiada. Będą to raczej kosmetyczne poprawki, które możesz zauważyć już w tym tekście - na przykład w tym zdaniu. Wydaje mi się, że będzie to miła zmiana, a także udogodnienie - od czasu, kiedy założyłem bloga, sporo czytałem o skomplikowanej sztuce blogowania, a niektóre, być może, zmodyfikowane pomysły, zamierzam powoli wcielać w życie.

Ostatnią już sprawą, którą chcę dzisiaj poruszyć, są social media, na których możecie mnie znaleźć. Z racji tego, że muszę się dobrze zastanowić, w którym miejscu - i czy w ogóle - dodawać je na bloga, na wszelki wypadek podam Ci ich listę poniżej:

instagram - sage5143

twitter - sage5143

snapchat - sage5143

Oczywiście nie naciskam na nikogo, by obserwował mnie, ani nic w tym stylu! Na koniec chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim, których owe zmiany nie odstraszą (bądź co bądź mam nadzieję, że ktoś taki pozostanie xD). Mam nadzieję, że we właściwej części posta udało mi się wyjaśnić to, co miało być wyjaśnione - jeśli jednak nie lub coś wciąż jest niejasne - nie wahaj się pytać w komentarzach! Serio, jeśli to nie bezpośredni hejt, możesz pisać w nich, co tylko przyjdzie Ci na myśl! 

PS Jeśli dotrwałeś do tego momentu, chwała bogom! Albo po prostu Tobie. Tak więc zostawiam Cię teraz sam na sam z Twoimi myślami - lub, bardziej po ludzku - kończę post. Do przeczytania w następnym, trzymaj się!Źródło zdjęć: 1, 2


Zdjęcie nr 2 - my edit

Zgodnie z Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych niniejszym zabraniam kopiowania oraz rozpowszechniania moich tekstów. Jeśli chcesz w jakiś sposób wykorzystać moją pracę, zapytaj. Za naruszenie praw autorskich kodeks przewiduje kary grzywny i/lub pozbawienia wolności do lat 2.

12 komentarzy:

 1. Nie masz się po co tłumaczyć jeśli o "zmianę" tematyki chodzi :) Ja od początku mam bloga o wszystkim i robię tam co sobie tylko chce - tak jest najwygodniej i najciekawiej :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super Daniel :) Tak trzymaj, rozwijaj się i nie ograniczaj! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ej no, wyprzedziłeś mnie! :(
  Super, że wprowadzasz zmiany - zawsze są fajne. Ważne, żeby robić to co się kocha. Jestem ciekawa nowych postów! (może będą częściej...)
  Ja zapraszam na swoje porządki blogowe w sobotę xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że uda mi się zajrzeć xD

   Usuń
 4. Daniel, super! Rozwijaj się w dziedzinach, które sprawiają Ci przyjemność i zabawę :D Powodzenia kolego!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że nie zamierzasz się ograniczać. Ja to sobie postanowiłam już na początku, ale teraz często się zastanawiam, czy warto o czymś pisać, czy jednak nie.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy